O firmie – Sorpac

SORPAC to polska firma i producent maszyn produkcyjnych przeznaczonych do ważenia, porcjowania, pakowania warzyw oraz owoców. W trosce o najwyższą satysfakcję i zadowolenie Klientów, nieustannie udoskonalamy nasze produkty i nie wahamy się sięgać po nowinki branżowe. Naszą specjalnością jest dostarczanie Klientom z sektora rolniczego najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych! Działamy na całym świecie: w Europie, Azji, Ameryce, Australii, a nasze maszyny zostały kupione od nas lub od naszych partnerów przez Klientów z ponad 30 krajów. Firma w każdym roku rozwija się i zatrudnia coraz więcej pracowników. Dbamy o ich rozwój oraz oferujemy możliwości nabycia nowych kompetencji czy umiejętności. Nasi pracownicy są naszą siłą!

Wieloletnie doświadczenie procentuje

Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy specjalistycznej zebranej na przestrzeni ponad 20 lat działalności w branży, właściciele firmy doskonale znają potrzeby swoich Klientów. To właśnie wpływa na kompleksowość i jakość oferty Sorpac, która obejmuje zarówno profesjonalne doradztwo przed zakupem, jak i sprzedaż maszyn, ich serwis oraz fachowe wsparcie posprzedażowe.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, bo to Klient jest dla nas najważniejszy. Zależy nam przede wszystkim na budowaniu długotrwałych relacji opartych na obustronnym zaufaniu oraz na kreowaniu doświadczeń Klienta z których będziemy tylko dumni. Nasze maszyny ważące, porcjujące oraz pakujące czy czyszczące warzywa i owoce, przygotowane są pod kątem standardowych oraz indywidualnych wymagań każdego zamawiającego. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny!

Profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny – z nami unikną Państwo kosztownych przestojów!

Firma Sorpac jest znana nie tylko ze sprzedaży maszyn do ważenia, porcjowania, pakowania warzyw oraz owoców w bardzo dobrych cenach, lecz również z najwyższej jakości usług serwisowych. Nasi specjaliści uporają się z nawet najbardziej skomplikowaną awarią, wymienią wszystkie niezbędne komponenty bez potrzeby ich zamawiania z zewnętrznego źródła.

Skuteczna automatyzacja takich procesów, jak porcjowanie, ważenie i pakowanie warzyw pozwoli Państwu wyprzedzić konkurencję pod względem oszczędności kosztów, większej wydajności, większych mocy produkcyjnych i jeszcze bardziej przyspieszyć rozwój całego przedsiębiorstwa czy gospodarstwa. Wybierając maszyny do produkcji nie warto jednak inwestować w półśrodki – lepiej postawić na urządzenia renomowanego producenta, takiego jak Sorpac!

Potrzebują Państwo szczegółowych informacji na temat tego, jak działają nasze maszyny porcjując czy pakujące warzywa i owoce? Potrzebujecie dowiedzieć się jak działa wagoworkownica, wagoraszlownica, waga kanałowa, waga kombinacyjna czy raszlownica? Zapraszamy do kontaktu, chętnie wszystko wytłumaczymy i doradzimy optymalne rozwiązanie dla Państwa!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty produktowej SORPAC. Znajdą tam Państwo informacje o oferowanych maszynach jak i wiele innych interesujących informacji.
Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z Sorpac jako partner lub dealer albo w innym charakterze – zapraszamy do kontaktu. Poszukujemy firm chętnych do nawiązania bliskiej współpracy na rynkach europejskich takich jak: Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania i Portugalia.

SIEDZIBA FIRMY:

SORPAC Sp.j

ul. Golska 56

63-233 Jaraczewo

DZIAŁ SPRZEDAŻY:

T: +48 792 500 330 

E-MAIL: handlowy@sorpac.pl

}

GODZINY OTWARCIA:

pon.-pt.: 8.00 – 18.00

sob.: 9.00 – 14.00

Wszelkie prawa do zawartości strony internetowej zastrzeźone dla SORPAC Oblizajek, Pawlak, Steinke, Sp.j. z siedzibą przy ul. Golska 56, 63-233 Jaraczewo, wpisaną przez Sąd Rejonowy dla miasta Poznań, IX Wydział‚ Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000542139, zarejestrowana jako podatnik pod numerem NIP 617-220-57-83