O firmie

 SORPAC jest polską firmą zajmującą się produkcją maszyn do ważenia i pakowania warzyw. Docieramy do Klientów na terenie całej Polski.
Jako właściciele posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu maszyn i sprzedaży. Sami projektujemy i produkujemy nasze maszyny, ciągle je unowocześniamy, szukając nowatorskich rozwiązań, które mają zmniejszyć czas oraz koszty przy pakowaniu i ważeniu warzyw.
W ten sposób optymalizujemy i poszerzamy naszą ofertę.
Maszyny, które tworzymy cechuje: nowoczesność, niezawodność, bezpieczeństwo oraz konkurencyjne ceny. Oferujemy swoim Klientom fachowe doradztwo przy wyborze maszyn, darmowy instruktaż przy pierwszym uruchomieniu, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz doradztwo posprzedażowe. Wyróżnia nas indywidualne podejście do potrzeb Klienta i umiejętność budowania z nim długotrwałych relacji opartych na obustronnym zaufaniu. To sprawia, że tworzymy wzajemną lojalność i zadowolenie, co z kolei pozwoli nam w przyszłości na dalszy, stabilny rozwój w Polsce i Europie. Odpowiadamy także na indywidualne i niestandardowe potrzeby zainteresowanych osób.
Nasze działy: handlowy, projektowy, serwisu – cała firma, przyczyniają się do utrzymania wysokiej efektywności i jakości obsługi.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty produktowej SORPAC. Znajdą tam Państwo informacje o oferowanych maszynach jak i wiele innych interesujących informacji.
Poszukujemy dealerów na rynku polskim i europejskim. Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszamy do kontaktu.

SORPAC Sp.j.
ul. Golska 56,
63-233 Jaraczewo

+48 62 307 09 50
biuro@sorpac.pl

Wszelkie prawa do zawartości strony internetowej zastrzeźone dla SORPAC Oblizajek, Pawlak, Steinke, Sp.j. z siedzibą przy ul. Golska 56, 63-233 Jaraczewo, wpisaną przez Sąd Rejonowy dla miasta Poznań, IX Wydział‚ Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000542139, zarejestrowana jako podatnik pod numerem NIP 617-220-57-83